Volné pracovní místo  Obchodní zástupce pro zahraniční trh (A10177)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Do naší stabilní české firmy hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodního zástupce pro zahraniční trh.
Máte zájem o IT? Jste dravý obchodník? Umíte se dobře prezentovat a rád/a cestujete?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • Prezentovat produkty na výstavách a konferencích
  • Zajišťovat a hlídat marketing u všech svých klientů
  • Zahraniční pracovní cesty po Evropě
  • Péče o stálé klienty
  • Akvizice nových klientů

Požadujeme

Požadujme:
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost dobře odprezentovat sebe i produkt
  • Zkušenosti s B2B výhodou
  • Chuť neustále se rozvíjet a zlepšovat

Nabízíme

Nabízíme:
  • Práci ve stabilní firmě
  • Práci na HPP
  • Možnost dále se rozvíjet
  • Firemní benefity
  • Možnost cestovat
  • Služební automobil

Máte o tuto pozici zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Vhodné pro

Absolventy.